adidas @adidas adidas
@adidas verified_user

Download Enlarge

adidas @adidas adidas
@adidas verified_user


@adidas Dare to be the best in the world. Then do it again. #FIFAWWC #DareToCreate . @reeba04 @lindseyhoran10
@aleyna_demir_65 Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Arkadaşlar iki dakikanızı ayırıp okumanızı isterim . İsterim çünkü sizde benim gibi kazanabilirsiniz . Bundan kısa bir süre önce kredi kartı borcularımızdan yuvam yıkılabilecek dereceye kadar geldi. Ama bu sayga sayesinde bu insanlar sayesinde hayatımız değişti. Çocuklarıma aileme tekrardan huzur dolu bir şekilde bakma şansını elime aldım . Aynı şekilde ınstgramda benim gibi tavsiye biriyle görüştüm tesadüfen karşılaştığım bir sayfa benim hayatımı değiştirdi. Şu an inanın çok ama çok mutluyum. Onlara bu paylaşımları teşekkür amaçlı yapıyorum. Allah onlardan binlerce kez razı olsun . Haklarını ödeyemem . Sayfanının ismi @berkbeyiddaciniz sayfasından bilgi alabilirsiniz . SİZDE HAYALLERİNİZ İÇİN SAVAŞMAYI UNUTMAYIN ...🌞🌞🌞🌞 @berkbeyiddaciniz
@hotelmypassion Enchanting! Please check our interesting and glittered page! We’d be glad to receive your comment. And hope you’d to follow us.
@letmewriteasong4u .....If you know someone who is dealing with low self-esteem or gets teased about how they look, their features, their abilities or lack of.....Please check out my song on YouTube...."My Hair--Be Yourself". Thank You!
@udechukwu 💜
@momcrushmonday Love this message 🙌🏽❤️
@nskskisjsjjsjs Caaaan broookeee
@sami_23_68 Can audi
@ademizzda Voncaankönnendienochwaslernen
@73.florian Can brine
@73.florian Can broke
@muuraat____ @canbroke
@lana_.017 @canbroke
@3ay5am_782 👿👿👿
@lijammein Ihr wixxen göhnt ihn doch
@17_lebed_17 ❤️
@qlqeren38 C a n
@yasam_dizo_azoo_can Gt
@pencil__sharpener im uncomfortable
@reignapparels @adidas Awesome picture. 😬
@_godunov_73 Reebok top🔥🔥
@acrostasia 💪👍
favorite 58066 likes play_arrow216164 views


location_onLyon, France